To σκίτσο της ημέρας…
O υπουργός Παιδείας Νίκος Φίλης εύχεται αριστερά-δεξιά... καλή χρονιά!
![](https://www.zougla.gr/Uploads/old_root/000Filippos/fdsfdsfdsg5dsg.jpg)
Αν χρησιμοποιείτε συσκευές της apple ή κάποιον φυλλομετρητή (browser) ή έχετε κάποιο πρόσθετο που μπλοκάρει τα cookies, ορισμένες λειτουργίες του zougla.gr, όπως τα σχόλια, υπάρχει περίπτωση να δυσλειτουργούν. Σε αυτόν τον οδηγό θα βρείτε οδηγίες για το πώς θα ενεργοποιήσετε τα cookies για την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπό μας.