Την Τρίτη 15 Σεπτεμβρίου θα πραγματοποιηθεί η κεντρική προεκλογική εκδήλωση της Λαϊκής Ενότητας.
Η εκδήλωση θα γίνει στις 19:30 στην Πλατεία Ομονοίας. Χαιρετισμό θα απευθύνουν ο επικεφαλής της Λαϊκής Ενότητας, Παναγιώτης Λαφαζάνης και ο επικεφαλής του ψηφοδελτίου επικρατείας, Μανώλης Γλέζος, ενώ θα μιλήσει η Πρόεδρος της Βουλής και επικεφαλής του ψηφοδελτίου της Α’ Αθήνας, Ζωή Κωνσταντοπούλου.
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
σχόλια αναγνωστών
oδηγός χρήσης