Ο Αντώνης Νικοπολίδης και η Βάσω Νικοπολίδη είναι ένα από τα πιο low profile ζευγάρια της εγχώριας σοουμπίζ, ενώ σπάνια τους βλέπεις να κυκλοφορούν χωριστά. Είναι παντρεμένοι εδώ και χρόνια και παραμένουν ερωτευμένοι και…αχώριστοι!
Ο φωτογραφικός φακός του govastileto.gr τους απαθανάτισε να κάνουν βόλτα και window shopping στην Κηφισιά, μια ανάσα πριν τα Χριστούγεννα που και φέτος θα τα περάσουν οικογενειακά!
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
σχόλια αναγνωστών
oδηγός χρήσης