Χείμαρρος!
Η Σκανδιναβία έχει αρκετό... λίπος και ο Κουβαδάκιας κρατάει ανοικτό τον δρόμο για το ταμείο. Η Ρόζενμποργκ προηγήθηκε...
![](https://www.zougla.gr/Uploads/old_root/vmarios/provlepsis9823472978423.jpg)
Αν χρησιμοποιείτε συσκευές της apple ή κάποιον φυλλομετρητή (browser) ή έχετε κάποιο πρόσθετο που μπλοκάρει τα cookies, ορισμένες λειτουργίες του zougla.gr, όπως τα σχόλια, υπάρχει περίπτωση να δυσλειτουργούν. Σε αυτόν τον οδηγό θα βρείτε οδηγίες για το πώς θα ενεργοποιήσετε τα cookies για την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπό μας.