Το βράδυ της Τετάρτης ξεκίνησε το 67ο Κινητογραφικό Φεστιβάλ στις Κάννες με πολλούς αστέρες του κινηματογράφου να δίνουν το «παρών». Η εμφάνιση που ξεχώρισε ήταν αυτή της Αντέλ Εξαρχόπουλος.
Η ελληνικής καταγωγής ηθοποιός, που βραβεύτηκε στο περσινό φεστιβάλ για την «Ζωή Της Αντέλ», εμφανίστηκε στο κόκκινο χαλί με ασπρόμαυρη δημιουργία από…
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
Περισσότερα στο govastileto.gr
σχόλια αναγνωστών
oδηγός χρήσης