Στον Πανιώνιο θα συνεχίσει την καριέρα του ο Γιάννης Καλαμπόκης. Μετά από διαπραγματεύσεις που κράτησαν αρκετό καιρό ο έμπειρος γκαρντ συμφώνησε με τη διοίκηση των Νεοσμυρνιωτών και θα παραμείνει στον Πανιώνιο για άλλο ένα χρόνο.
Μάλιστα, δεν αποκλείεται ο Καλαμπόκης να δώσει το παρόν στη σημερινή «πρώτη» των «κυανέρυθρων» στο κλειστό της οδού Αρτάκης, όπου η προπόνηση θα είναι ανοικτή για το κοινό.
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
σχόλια αναγνωστών
oδηγός χρήσης