Οι Λέικερς χωρίς τον τραυματία Κόμπι Μπράιαντ δεν αποδεικνύονται και τόσο… ελκυστικοί. Όμως, η Ολίβια Γουάιλντ και ο Τζέισον Σουντέικις δεν έδειχναν να ενοχλούνται βλέποντας την ομάδα τους να χάνει από τους Σπερς.
Παρακολούθησαν τον αγώνα από το «Staples Center» και έδειξαν τουλάχιστον να απολαμβάνουν ο ένας την παρέα του άλλου. Η 29χρονη πανέμορφη ηθοποιός και ο 38χρονος κωμικός είναι ζευγάρι από το 2011 και πριν λίγες ημέρες ανακοίνωσαν πως περιμένουν το πρώτο τους παιδί.
![](https://www.zougla.gr/Uploads/old_root/RIOSMA/sudwildmesa34209843242.jpg)
![](https://www.zougla.gr/Uploads/old_root/RIOSMA/sudwildmesa3420983422.jpg)
![](https://www.zougla.gr/Uploads/old_root/RIOSMA/sudwildmesa304928343422.jpg)