Δόθηκε στην κυκλοφορία η μία λωρίδα της εσωτερικής περιφερειακής οδού Θεσσαλονίκης, στο ρεύμα προς τα δυτικά, καθώς επιδιορθώθηκε η βλάβη σε αγωγό της ΕΑΥΘ.
Η Τροχαία είχε κλείσει από τα ξημερώματα την περιφερειακή οδό, στο ύψος του νοσοκομείου «Παπανικολάου», αφού ο δρόμος είχε γεμίσει νερά και υπήρχε κίνδυνος για τους οδηγούς.
Σε λίγη ώρα αναμένεται να δοθεί στην κυκλοφορία και το υπόλοιπο κομμάτι της εσωτερικής περιφερειακής οδού.
Διαβάστε επίσης:
Θεσσαλονίκη: Κλειστός ο περιφερειακός λόγω… διαρροής!, Πρώτη καταχώρηση: Παρασκευή, 18 Οκτωβρίου 2013, 07:11