Ο Γιάννης Μανώλης, μέλος της Πολιτικής Γραμματείας, με απόφαση του Προέδρου του Κόμματος «Νέα ΜΕΡΑ» Χρήστου Ζώη, ορίζεται Εκπρόσωπος Τύπου του Κόμματος.
Μέλη της Πολιτικής Γραμματείας είναι (με αλφαβητική σειρά) τα εξής: Θανάσης Αργυρός, Γεώργιος Βάμβουκας, Μιχάλης Γαυγιωτάκης, Σταμάτης Γκάβαλης, Νίκος Δρίτσας, Θύμιος Δρόσος, Αικατερίνη Ζαγγανά, Γιάννης Κουράκος, Χρήστος Λύτρας, Γεώργιος Νούλας, Ελένη Πανταζή, Στέλιος Πολίτης, Νίκος Πρωτέκδικος, Γεώργιος Ρωμανιάς, Δημήτρης Σταμάτης, Νίκος Σταυρογιάννης, Φώτης Τσιπέλης και Νικόλαος Χριστοδουλόπουλος.
Ο νέος εκπρόσωπος Τύπου του κόμματος «Νέα ΜΕΡΑ»
Ο Γιάννης Μανώλης, μέλος της Πολιτικής Γραμματείας, με απόφαση του Προέδρου του Κόμματος «Νέα ΜΕΡΑ» Χρήστου Ζώη, ορίζεται Εκπρόσωπος Τύπου του Κόμματος...
![](https://www.zougla.gr/Uploads/old_root/000Filippos/reg0re2g1re2g(20130916203109).jpg)
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
σχόλια αναγνωστών
oδηγός χρήσης