Την απόκτηση του Μαξίμ Ζος αναμένεται ν’ ανακοινώσει τις επόμενες ώρες ο Πανθρακικός, αφού ο Γάλλος αμυντικός δοκιμάστηκε από τον Άκη Μάντζιο στο πρόσφατο φιλικό με τον Άρη και άφησε πολύ καλές εντυπώσεις.
Σε ότι αφορά την πρεμιέρα του Πρωταθλήματος με τον Λεβαδειακό ο τεχνικός της ομάδας της Κομοτηνής δεν υπολογίζει τον Τόμισλαβ Μίκουλιτς, ο οποίος αισθάνεται ενοχλήσεις στον δικέφαλο.
Λογικά τη θέση του 31χρονου παίκτη θα πάρει ο Διονύσης Μακρυδημήτρης.
Επιμέλεια: Γιώργος Περράκης