Το βράδυ της Τρίτης 30 Ιουλίου και πριν την επίσημη έναρξη του 35ου River Party στη σκηνή ανέβηκε ο Δήμος Αναστασιάδης και ο Tonis Sfinos. Και οι δυο καλλιτέχνες παρέσυραν και ξεσήκωσαν τους παρευρισκομένους που βρέθηκαν στο Νεστόριο της Καστοριάς. Όλοι πήραν μια γεύση για το τι θα επακολουθήσει τις επόμενες πέντε μέρες. Μεταξύ άλλων στο φετινό River Party θα εμφανιστούν ο Γιάννης Αγγελάκας ,ο Σωκράτης Μάλαμας, ο JAMES, η Νατάσα Μποφίλιου, ο Μάριος Φραγκούλης, ο Κωστής Μαραβέγιας, οι Imam Baildi και πολλοί άλλοι σπουδαίου Έλληνες και ξένοι καλλιτέχνες. Δείτε εδώ περισσότερα.
Δείτε μερικά στιγμιότυπα από το pre-opening party.