Κράτησε ψηλά τη σημαία
Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο επιλέχθηκε στη 15η θέση των εφετινών drafts του ΝΒΑ από τους Μιλγουόκι Μπακς και πανηγύρισε μαζί με τον αδελφό του, κρατώντας...
![](https://www.zougla.gr/Uploads/old_root/!Andreas/dfcv4tc4545.jpg)
Αν χρησιμοποιείτε συσκευές της apple ή κάποιον φυλλομετρητή (browser) ή έχετε κάποιο πρόσθετο που μπλοκάρει τα cookies, ορισμένες λειτουργίες του zougla.gr, όπως τα σχόλια, υπάρχει περίπτωση να δυσλειτουργούν. Σε αυτόν τον οδηγό θα βρείτε οδηγίες για το πώς θα ενεργοποιήσετε τα cookies για την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπό μας.