Μόλις κυκλοφόρησε το τρέιλερ της νέας ταινίας του Μάρτιν Σκορσέζε με τίτλο «The Wolf of Wall Street» («Ο Λύκος της Wall Street»), στο οποίο πρωταγωνιστεί ο Λεονάρντο ντι Κάπριο.
Η ταινία είναι βασισμένη στο best seller του Τζόρνταν Μπέλφορντ.
Ο Ντι Κάπριο υποδύεται έναν φιλόδοξο χρηματιστή, λάτρη των πάρτι, του αλκοόλ και των ουσιών, ο οποίος ζει στους ξέφρενους ρυθμούς των κοσμικών κύκλων.
Eπισκεφτείτε το govastileto.gr